نتایج جستجو برای عبارت :

وقتی یک بسته گمشده بالاخره به مقصد می رسد

من گمشده‌ای دارم، درون خود، بیرون خود، در پهنای این جهان، من گمشده‌ای دارم که می‌جویم و نمی‌یابمش.
در میان جناق سینه‌ام و در میان دشت‌ها کوه‌ها کسی یا چیزی را می‌جویم. کسی یا چیزی که نیست.
درد بریدگی انگشتم را فشار می‌دهم آسوده‌تر از درد گمشدگی‌ست، لحظه‌ای آرام می‌یابم. دردش خسته‌ام می‌کند، دست می‌کشم و باز از نو آغاز می‌شود.... من گمشده‌ای دارم.... کجا بیابمت... در عرصه‌ی جهان خاکی و افلاکی هیچ چیز اغنایم نمی‌کند و من بدنبال آن یگان
خانم هیوا و اقای نیمه گمشده خسته و مونده از یه جراحی ناموفق چند ساعتی بیرون میان.سکوت محض. ناراحتی و گشنگی و درد پا و گردن وجود جفتشون رو فرا گرفته. اسکراب خونی شون رو در میارن و توی سکوت نیمه شب بخش جراحی توی راهروی دراز راه می رن. دمپایی های پلاستیکی اتاق عملشون هم روی کاشی خیس بخش سرجری شلپ شلپ می کنه.دم آسانسور می رسن.آقای نیمه گمشده به خانم هیوا میگه پایین می بینمت. خانم هیوا میره رختکن و وقتی روی کاناپه ی وسط رختکن میشینه به عمق درد توی بدن
در سال جاری ژاپن قویترین و افعانستان ضعیف ترین پاسپورت جهان را دارد.  پاسپورت ایرانی در رتبه ۹۸ قرار دارد و دارندگان این پاسپورت می توانند به ۴۱ کشور و منطقه جهان بدون نیاز به اخذ ویزا یا با دریافت ویزا به محض ورود به کشور مقصد سفر کنند.
در این لیست میبینیم:ژاپن (۱۹۱ مقصد)سنگاپور (۱۸۹ مقصد)کره جنوبی، آلمان (۱۸۹ مقصد)ایتالیا، فنلاند (۱۸۸ مقصد)اسپانیا، لوگزامبورگ، دانمارک (۱۸۷ مقصد)سوئد، فرانسه (۱۸۶ مقصد)سوییس، پرتغال، هلند، ایرلند، اتریش (۱۸۵
این صندلی راک ها هست؟
من عااااشقشووووونم
چند روز پیش به پسرجان گفتم اگر یک روز به آخر عمرم مونده باشه بالاخره یکی از اینا میخرم و حالشو میبرم
دیروز که از سر کار برگشتم 
همسر و پسر منو بردند سمت اتاق پسرجان با چشمای بسته
و وقتی چشامو باز کردم ی دونه خوشگلش اونجا منتظرم بود :)
بالاخره به یکی از آرزوهای مهم زندگیم رسیدم :)))
خیلیییی باحاله 
این منم در شب، گمشده ای در این خروار خروار سیاهی که در پی گمشده‌ای‌ست در این خروار خروار سیاهی؛ افسوس اما تو پلک بسته. اگر می‌دانستی درخشش چشمانت در آسمان زندگی‌ام خورشید را بی‌قرار می‌کند، ماه را پشت ابر ها پنهان می‌‌کند، اگر می‌دانستی عسلی چشمانت جهان را شیرین میکند..آخ اگر می‌دانستی خواب برایت معنی نداشت. 
می‌جنگم در این خروار خروار سیاهی تا پیدا کنم فروغی که اگر نباشد آسمانم تاریک، زندگی ام کور و جهانم تلخ میشود. اگر باور کنی چشما
عشق
رفتارِ خوبی با یک دوست نیست؛ 
آن را برایت آرزو نمیکنم، 
نمی‌خواهم در روزهای بارانی 
چشم‌هایت را گمشده ببینم؛ 
گمشده در‌ جیبِ بی انتهای آنهایی که هیچ چیز را به یاد نمی‌آورند! 
عشق
رفتار خوبی با یک دوست نیست؛
آن را برایت آرزو نمی‌کنم‌‌ 
نمی‌خواهم عاقبتت این باشد...! 
ریچارد براتیگان
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
دانلود فیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی بهشت گمشده با کیفیت عالی 
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : بهشت گمشده
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محمدصادق آذین
نویسندگان : حمید رضا سلیمی و حمید سلیمیان
کارگردان : حمید سلیمیان
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید ، از این رو سپند بار […] بسته بندی اثاثیه منزل
منبع : سپند بار
دانلود رایگان کامل فیلم بهشت گمشده 1398 اثری از حمید سلیمیان, دانلود رایگانفیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی HD 720p, دانلود رایگان فیلم بهشت گمشده سینمایی ایرانی جدید 1080p بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه رایگان

ادامه مطلب
استاد برای ما نماد همه چیزهایی ست که آراممان می کند... او هنوز بعد از سالها، بیابان به بیابان را در پی تمدن های گمشده این سرزمین در پس نواهای حزن انگیز زنی در قرنهای خاک گرفته، مردی دستار به سر تکیه داده بر درخت انجیر معابد، در پی شکسته های سفال ها و تکه های سنگها و ساروج ها طی طریق می کند. می نشینم به تماشای این قدم های خستگی ناپذیر در جست و جوی هزاره های گمشده و در آسودگی فارغ از هیاهوی دنیای او، خود گمشده ام را جست و جو می کنم، در خطوط اسلیمی کا

شلوغی خیابون و آفتاب مرداد ماه کلافه اش کرده بود؛
خیلی وقت بود از خونه نزده بود بیرون؛
خیابون ها و آدمها براش غریبه بودند؛
خوشحال نبود ناراحت هم نبود یه احساس مسخره و کسل آور همه وجودش رو گرفته بود؛
بالاخره به ساختمون مورد نظر رسید از پله ها بالا رفت  و نشست تو نوبت؛
مثل همیشه بارم کلی هم صحبت پیدا کرد؛
از دختربچه سه ساله بانمک گرفته تا پیرمرد شصت ساله؛
همه باهاش حرف می زدند و اونم خوب گوش میداد.کارش تو ساختمون یه کم طول کشید ولی بالاخره تمو
میدانید فکر میکنم نیمه ی گمشده  همان کسی ست که میتوانی جلویش هرچه که ناراحتت میکند بگویی و از آن نترسی که برای کمبود هایت روزی سرزنشت کند یا بخاطر ضعف هایت تورا رها کند . بتوانی جلویش هرچه را که خوش‌حالت میکند بگویی و نترسی که احمق و ساده لوح خطاب شوی. و بتوانی به راحتی در مورد احمقانه ترین چیز ها حرف بزنی و نترسی که مبادا روزی بخاطرش مسخره شوی.
برای همین هم نیمه ی گمشده وجود خارجی ندارد و همه ی آدمها همیشه رویایش را دارند.
حس میکنم یه چیزی گم کردم. حتی نمیدونم این چیه که در من گم شده . ولی سعی کردم دنبالش بگردم.
رفتم کتابخونه و یه گشت سریع بین کتابا زدم.برعکس همیشه، حوصله نداشتم بینشون بگردم و کند و کاو کنم.
رفتم موهامو کوتاه کردم. خیلی هم کوتاه کردم. کاری که همیشه بهم انرژی میداد. حتی یک جفت از گوشواره های دوست‌داشتنی ام رو هم کل روز توی گوشم انداختم. ولی حسم عوض نشد. 
رفتم به کتابفروشی مورد علاقه ام و یه گشتی بین کتابا زدم. بازم حوصله نداشتم وجب به وجب کتابفروشی ر
سیل اشک امان‌م نمید‌هد...
از این دور بودن... از این دویدن و نرسیدن...از این انتظار ها که خون آدم را توی شیشه می‌کند...
قرآن را بازش می‌کنم
می‌آید:
وَ نَجَّیْنَاهُ وَأَهْلَهُ مِنَ الْكَرْبِ الْعَظِیمِ...
‌می‌فهمم بالاخره یک روز در این دنیا کرب عظیم ما تمام می‌شود...یک روز شما می‌آیی و خاتمه می‌دهی به دل تنگی ها...یک روز شما می‌آیی و ما بالاخره طعم لبخند واقعیِ از ته دل را می‌فهمیم...
یک روز که خیلی نزدیک است... از رگ گردن هم نزدیک تر...
این وعده ی خ
بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره موعد مقرر از راه رسیدن فصل نخست سال پنجم Rainbow Six Siege مشخص شد؛ بعد از آنکه با مسیر سال پنجم و تمام مشخصات و ویژگی‌های تازه این قسمت آشنا شدیم، بالاخره یوبیسافت تاریخ و ساعت دقیق انتشار این بسته گسترش‌دهنده را اعلام کرد.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید محسن نجف زاده به نام عشق گمشده
Текст песни eshghe gom shode Mohsen Najafzadeh
سکوت میکنم تو با گذشته سر کنیЯ молчу что ты имеешь дело с прошлым
گاهی بهتره بیشتر فکر کنیИногда лучше думать больше
سکوت میکنم چون عشقم گم شده

ادامه مطلب
نبشی پلاستیکی بسته بندی ، نبشی بسته بندی گوجه صادراتی ، نبشی پلاستیکی بسته بندی گوجه صادراتی ، نبشی بسته بندی میوه ، نبشی پلاستیکی کاشی ، نبشی بسته بندی گیلاس

تولیدات گوجه فرنگی و صادرات آن از دیر باز در کشور ما مورد توجه تولید کنندگان عزیز بوده است.
ارسال و بسته بندی گوجه فرنگی مستلزم بسته هایی محکم  و پالت بندی قوی بوده که محصول به خوبی تا بازار و یا تا گمرک و نهایتا بازار مقصد به خوبی تازه و سرسبز بماند. از این رو شرکت تی تاک اقدام به تولی
کار اولیه یک روتر ، فوروارد کردن بسته ها به سمت مقصدهایشان هست.اما چگونه این کار را انجام دهد؟ چگونه بفهمد که مقصد ها کجا هستند و راه دسترسی به آنها چیست؟ چگونه بهترین راه ارسال هر بسته را به سمت مقصد دلخواه را پیدا کند؟
هر روتر توسط Routing Table که در داخل رم آن ذخیره می شود مقاصد را پیدا کرده و بسته ها را به سمت مقاصدشان می فرستد.
برای نمایش روتینگ تیبل از دستور زیر استفاده می کنیم.
Router#show ip route
این دستور را خوب به خاطر بسپارید.. حالا حالاها باهاش کا
یکی از روش های کاربردی برای بررسی و عیب یابی سیستم استفاد از محیط کامند پرامپت است. اگر با دستورات cmd آشنایی داشته باشید می توانید در کوتاهترین زمان علت مشکلات شبکه ای خود را پیدا کنید. یکی از کاربردی ترین دستورات شبکه در CMD دستور ping است. این دستور برای بررسی اتصال شبکه مورد استفاده قرار می گیرد شما باید به دنبال عبارت ping آی پی مقصد یا نام دامنه آن را وارد کنید. با این کار تعدادی بسته برای مقصد ارسال شده و می توانید ببینید چه تعداد از آنها باز م
خاورمیانه با تلاش کشورهای نفتی برای جذب گردشگر ۵ درصد رشد داشته است

سازمان جهانی گردشگری با معرفی ۱۰ کشور پردرآمد از محل ورود توریست، ۱۰ مقصد اول توریست‌های جهان را نیز اعلام کرد، این ۱۰ کشور مقصد، ۴۰ درصد از کل گردشگران خارجی دنیا را در سال ۲۰۱۸ به خود اختصاص دادند. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» در میان ۱۰ مقصد برتر جهان در ورودی گردشگران و درآمد گردشگری، فرانسه همچنان در ورودی گردشگری خارجی در رتبه اول قرار دارد درحالی‌که آمریکا بزرگ‌تری
دانلود رایگان فیلم ایرانی بهشت گمشده

بهشت گمشده (۱۳۹۸) 
ژانر: خانوادگی اجتماعیامتیاز: 6.2/10کارگردان: حمید سلیمیان
بازیگران: فرامرز قریبیان، افشین هاشمی،افسانه پاکرو،متین ستوده، کاوه خداشناس و...
درباره فیلم: عیسی برای یافتن راه نجات آیدا، سفری را در قصه ای پُرماجرا آغاز می‌کند…

دانلود فایل
دانلود رایگان فیلم سینمایی بهشت گمشده
فیلم ایرانی بهشت گمشده به کارگردانی حمید سلیمیان
کارگردان: حمید سلیمیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 اسفند ماه 1398
مدت زمان: 86 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت فیلم: WEB-DL
فرمت ویدئو: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: محمدصادق آذین
خلاصه داستان: درباره زوجی به نام آیدا و عیسی است که به تازگی آیدا خانواده اش را در زلزله از دست می دهد. آیدا باردار است و عیسی برای تسکین دردش به دن
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
همین نیم ساعت پیش رفتم فروشگاه افق کوروش یک عدد مرغ بسته بندی به نام تجاری ((شرکت بسته بندی گوشت قرمز و مرغ آریان گلاره _رزا_کد پروانه تولید ۳۱۱۳۰۲_مرغ کامل تازه_تاریخ تولید ۱۳۹۸/۰۲/۲۶))خریدم،وقتی آمدم و بسته را باز کردم مرغ بوی بدی میداد که نشان دهنده فساد آن بود . 
بر روی بسته بندی مرغ دو شماره تماس بود وقتی زنگ زدم یکی از شماره ها در شبکه نبود و دیگری که شماره همراه بود خاموش بود.
مرغی
‍ ■ هیچ وقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید.
شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...
هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح. با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود.
گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند، گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. 
برخی وقت ها ما آدم هایی را دوس
سریال کره ای Missing Nine 2017
نام ها: نه گمشده – 9 گمشده
محصول: 2017 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: ماجراجویی | درام 
تاریخ پخش: 29دی1395 – 18Jan2017
قسمت ها: 16 چهارشنبه و پنج شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Jung Kyung Ho – Baek Jin Hee
خلاصه داستان:
9 نفر از اعضای یک گروه با هواپیمای خصوصی قصد رفتن به یک برنامه داشتن که به طرز مشکوکی هواپیماشون در یه جزیره متروکه سقوط میکنه. حال این 9 نفر باید برای زنده ماندن تلاش کنند. بعد از 4 ماه …
نبشی بسته بندی انگور ، نبشی بسته بندی گیلاس ، نبشی بسته بندی زرد الو ، نبشی بسته بندی میوه ، نبشی پلاستیکی بسته بندی  نبشی پلی اتیلن ، نبشی پلاستیکی ، نبشی مقوایی ، نبشی کارتن 
فروشگاه تی تاک تولید کننده نبشی پلاستیکی و مقوایی مخصوص بسته بندی پالت میوه
 ( نبشی بسته بندی انگور - نبشی بسته بندی گیلاس و .... )

در برداشت محصولات انگور به دلیل آبکی بودن این میوه خوش طعم بهشتی ، در جابجایی محصول از باغ تا بازار میوه و نهایتا مشتری در موارد استفاده داخ
یک روز بلاتکلیف در مایکت میگشتم و چند اپ را نصب میکردم. چند تا شان کتاب های سیره شهدا و چند کتاب داستانی و از این قبیل اپ ها. فراغتی که مسافت های طولانی تهران حاصل کرد باعث شده بود یکی پس از دیگری کتاب ها را مطالعه کنم و بعد حذفشان کنم. آخرین اپ از آن سری اپ ها مجموعه کتب استاد طاهرزاده بود. اپ ظاهر دلپذیری ندارد اما سعی کردم کمی با کتاب های ایشان آشنا شوم. اول کتاب گزینش تکنولوژی را خواندم. راستش زیاد چیزی دستگیرم نشد و نفهمیدم بالاخره من مهندس
«شوتی»، مرد یا زنی است که ظهر یا عصر یا پیش از طلوع یا پس از نیمه شب، هول زده، صندلی عقب ماشینش را در می‌آورد، به شیشه پنجره‌های عقب ماشین، روکش دودی می‌چسباند، از کف تا سقف فضای خالی پشت صندلی راننده را بسته‌های ریز و درشت باری که مجاز به خروج از حریم بندر نیست می‌چپاند به مقصد شیراز و اصفهان و تهران، بار قاچاق را با یک چادر کُدری استتار می‌کند، روی نمره پلاکش آدامس می‌چسباند و اعداد را ناخوانا می‌کند، مخزن برف پاک کن ماشین را با ٢ لیتر

اسنپ (Snapp)
 ) اولین و بزرگترین سامانه هوشمند حمل و نقل در ایران است. با اسنپ می توانید در هر جای شهر که باشید تنها با چند کلیک در کوتاه ترین زمان با آسودگی و امنیت به مقصد برسید و یا بسته ها و مرسولات خود را به مقصد برسانید. اسنپ در شهرهای تهران، کرج، اصفهان و شیراز بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
ادامه مطلب
نبشی پلاستیکی بسته بندی، نبشی بسته بندی صیفی جات صادراتی، نبشی بسته بندی میوه صادراتی، انواع نبشی پلاستیکی، فروش نبشی پلاستیکی در تهران، نبشی بسته بندی میوه ، نبشی بسته بندی گیلاس ، نبشی بسته بندی سیب ، نبشی بسته بندی هلو

صادرات میوه و صیفی جات بدون شک از تجارت های پر رونق کشور عزیزمان می باشد. از جمله صادرات سیب ، صادرات هلو  صادرات شلیل ، صادرات فلفل سبز ، صادرات گوجه فرنگی، صادرات گیلاس و ...

در بسته بندی صیفی جات صادراتی از مزرعه به سرد
دانلود رایگان سریال آچمز با لینک مستقیم
دانلود سریال آچمز کیفیت عالی 1080p
دانلود قانونی سریال ایرانی آچمز
قسمت 1 اضافه شد

درباره سریال : در خلاصه داستان «آچمز» آمده است؛ «مصیب
تازه پس از چهل‌وپنج سال می‌فهمد که فرزند خانواده نبوده از این رو برای
پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می‌شود، اما خودش هم گمشده
بزرگ‌تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این دو گمشده یکی را انتخاب
کند که همین موضوع داستان‌های پیچیده‌ای را برایش به
دانلود رایگان سریال آچمز با لینک مستقیم
دانلود سریال آچمز کیفیت عالی 1080p
دانلود قانونی سریال ایرانی آچمز
دانلود  قسمت 1 به زودی ...

درباره سریال : در خلاصه داستان «آچمز» آمده است؛ «مصیب
تازه پس از چهل‌وپنج سال می‌فهمد که فرزند خانواده نبوده از این رو برای
پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می‌شود، اما خودش هم گمشده
بزرگ‌تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این دو گمشده یکی را انتخاب
کند که همین موضوع داستان‌های پیچیده‌ای ر
ای ساقی دل ، ای مونس جان 
در چشم ترم ، هستی تو عیان
ای دل تو بگو، با آن گل ناز
من گم شده ام در سوز و گداز
من را مگُذار در ورطه ی غم 
رحمی بنما بر این دلکم 
دستم تو بگیر ، راهم تو ببر
جانم بسِتان ، با غمز و نظر
ای دل تو بگو با آن گُلِ ناز 
من گمشده ام در سوز و گداز 
من دل بدهم ، گر دل ببری
هم دلبر من ، هم تاج سری 
با من تو بمان ، ای جانِ جهان
دل را بنواز ، گاهی به نهان 
با عشق تو من، افسانه شدم 
در شمع تو من ، پروانه شدم 
من سوزم و دل ، صد ناله زند
چون مرغ س
واقعا فکر می‌کردم وقتی بالاخره بتونم بعد از این همه وقت لپ‌تاپ بخرم، تو کانالم درموردش می‌نویسم، ولی بازم نشد. خب بالاخره لپ‌تاپ محبوبمو خریدم! یکشنبه می‌رسه دستم... به امید این که کتاب‌های بیشتر و بهتری برای ترجمه بهم سپرده بشه و با همین لپ‌تاپ کاراشونو پیش ببرم.
توانایی ردیابی دستگاه گمشده با Find My iPhone زمان زیادی برای دستگاه‌ های اپل قابل انجام بود. حالا با iOS 13 و macOS Catalina، شرکت اپل این پلتفرم را به Find My App تغییر نام داده است. Find My App همچنین با برنامه Find My Friends ادغام نموده که به شما اجازه می‌دهد تا دوستان و دستگاه‌های خود را در یک مکان ردیابی کنید. Find My App جدید حالا به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه‌ های خود را حتی در زمان آفلاین بودن نیز ردیابی کنید.

یکی از مشکلاتی که با محصولات اپل وجود داشت عدم توانایی

قلبم را لمس کنتا که خودت حس کنیتمامش از عشق تو پر شده
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
حواست هست با تو خوشحال ترینحالت عاشق شدنم
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
تا ابد بہ اندازه ڪافی زیاد نیستبرای با “تـو” بودن ….
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
دانلود رایگان انیمیشن Missing Link 2019 با لینک مستقیم
دانلود انیمیشن پیوند گمشده 2019 کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم انیمیشن Missing Link 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم :
انیمیشن بسیار زیبا و جذابی که در آن آقای لینک یک جهانگرد را استخدام
می‌کند تا به او کمک کند خویشاوندان گمشده‌اش را در دره‌ی افسانه‌ای
شانگری-لا بیابد. آنها به همراه ماجراجویی به نام آدلینا فورتنایت عازم
نقاط دوردست دنیا می‌شوند......

ادام
یاحق...

بعضی وقت ها آن چنان کارهایمان به هم گره می خورند که زندگی در آن برهه از زمان برایمان چیزی جز کلافی سردرگم نیست. فکر می کنم شاید دلیلی پشت این سردرگمی ها باشد. این روزها به هرکسی که نگاه می کنیم انگار چیزی را گم کرده باشد. همه ما گمشده هایی داریم و بی هدف و شاید هم با هدف به دنبال آن ها می گردیم.
فکر می کنم که ای کاش ماهیت گمشده ها برایمان مشخص می شد و از این دور باطل دست برمی داشتیم. 
نمی دانم که در قرن پیش یا حتی پنجاه سال پیش، شیوه مردم به چ
منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
روزی از روزها بود
فرشته ای از غروب احساسم در من طلوع کرد
به روشنایی خورشید، به پاکی باران، و به تقدس یک خیال کودکانه
با یک سبد واژه های شیرین
به نگاهی به وسعت آسمان
و یک بغل لاله های سرخ و زرد و ارغوانی
و ذهن خسته من
پر از تردید
در ازدحام پرغبار بی قراری ها
به غروب نزدیک می شد
شراره های گیسوانش بر روح یخ بسته ام می تابید
و لطافت دستانش خراش جانم را مرهم بود
دستانی به نرمی شاعرانه ها
که آرام، آرامه جانم شد
...
در سکوت به پرواز پرستوها خیره می شدیم
و
روزی از روزها بود
فرشته ای از غروب احساسم در من طلوع کرد
به روشنایی خورشید، به پاکی باران، و به تقدس یک خیال کودکانه
با یک سبد واژه های شیرین
به نگاهی به وسعت آسمان
و یک بغل لاله های سرخ و زرد و ارغوانی
و ذهن خسته من
پر از تردید
در ازدحام پرغبار بی قراری ها
به غروب نزدیک می شد
شراره های گیسوانش بر روح یخ بسته ام می تابید
و لطافت دستانش خراش جانم را مرهم بود
دستانی به نرمی شاعرانه ها
که آرام، آرامه‌ی جانم شد
...
در سکوت به پرواز پرستوها خیره می شدی
دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 34 حجم کل فایل ها: 227 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 14 دقیقه نویسنده: باربارا دی آنجلیس مترجم: هادی ابرهیمی زبان ترجمه: فارسی گوینده: پانته ا رفیعی و شبنم شایان محل نشر: انتشارات نسل نواندیش نوبت چاپ: چاپ سوم سال ...
دریافت فایل
یکی از تفریحاتم در مترو این است که حدس بزنم آدم‌ها در کدام ایستگاه پیاده می‌شوند. می‌دانی، دوباره از همان احساسات مخلوط گذشته و آینده است. مقصد آنها برای خودشان در گذشته معلوم شده، اما برای تو در آینده معلوم می‌شود. حالا این مقصد در کجای زمان قرار دارد؟ ذره‌ای احساس استقلال از زمان را به دست می‌دهد

دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 34 حجم کل فایل ها: 227 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 14 دقیقه نویسنده: باربارا دی آنجلیس مترجم: هادی ابرهیمی زبان ترجمه: فارسی گوینده: پانته ا رفیعی و شبنم شایان محل نشر: انتشارات نسل نواندیش نوبت چاپ: چاپ سوم سال ...
دریافت فایل
وقتی کسی باشی که پیشرفت رو دوست داشته باشی ، قطعا کار هم برات سخت می شه . . اگر یکم استعداد داشته باشی باز سخت تر ! چون آدمای بااستعداد احساس می کنن که توی هر رشته ای می تونن موفق باشن و یه جورایی به هر رشته ای ناخنک هم می زنن اما اکثر مواقع تا آخرش پیش نمی رن !
گاهی وارد یه سری مسیرها می شی که برات خیلی هم خوشایندن و کلی لذت می بری اما بعد از سپری شدن زمان ، احساس می کنی انگار یه گمشده داری ، یه چیزی که تا وقتی به اون نرسی رسیدن به اهداف دیگه برات چند
سال‌هـا رفـت و هنوز ...یک نفـر نیست بپـرسد از من ؛
که تو از پنجره‌ىعشق چه ها می خواهی ...!صبح تا نیمه‌ی شب منتظری !
همه جا می‌نگری ،گاه با ماه سخن می گویی ...!گاه با رهگذران ...!
خبـرِ گمشده ای می جـویی ؟راستـی گـمشده ات کیسـت ...؟کجاست ...؟

_قیصر امین پور 
اللّهم ... 
«...
و أعِذنا مِن السّامَّةِ و الکَسَلِ و الفَترَة
و اجعَلنا مِمَّن تَنتَصِرُ بِه لِدینِک 
و تُعِزُّ بِه نَصرَ وَلیِّک
و لا تَستَبدِل بِنا غَیرَنا
فإن استِبدالَکَ بِنا غَیرَنا عَلیکَ یَسیرٌ
و هو عَلینا کَثیرٌ
... »
پ.ن1: اول خواستم فارسی‌اش را بنویسم. به مرحله نوشتن که رسیدم پشیمان شدم؛ عربی اش بهتر است.
پ.ن2: یکی از قدیمی های هیئت محل _ یادم نیست در چه روزی بود، ولی مربوط به خیلی وقت پیش است_ چند کتابچه دعا با عنوان «رایحه وصال | دعا ب
چهره‌های لیگ برتر در فصلی که گذشت چه کسانی بودند؟ هر روز داستان یکی از آنها را مرور می‌کنیم.
بروس‌لی در یکی از جملات معروفش گفته است:
«من از کسی نمی ترسم که ده‌هزار ضربه را یک بار تمرین کرده است، از کسی می
ترسم که یک ضربه را ده‌هزار مرتبه تمرین کرده باشد.» به همین دلیل است که
مدافعان و دروازه‌بانان لیگ برتر حسابی از کی‌روش استنلی می‌ترسیدند.
بازیکنی که شاید فقط یک مهارت داشت و فوتبال را که بازی با پاست بیشتر با
سر بازی می‌کرد اما همان ی
مرد اهل یکی از روستاهای اطراف بود، سال ها قبل با دوستانش یک کار تولیدی شروع کرده بودند و حالا پس از پیشرفت ها و شکست های مختلف در حال صادرات محصولاتشان به خارج از کشور بودند. 
از او یک نصیحت به یادگار دارم، هر وقت به در بسته ای رسیدی اینقدر بکوب تا باز شود؛ مطمئن باش که بالاخره روزنه ای پیدا می شود.
نگران نباش.
                      *به هواپیمای ماه مبارک رمضان خوش آمدید*
شماره ی پرواز:1440 هجری
آغاز پرواز: روز سه شنبه 17 اردیبهشت
مدت پرواز 30: روز
به مقصد مغفرت و رضایت خدا ست
و در طول روز 15 الی 16 ساعت پرواز خواهیم داشت...
!!!در طول پرواز سیگار کشیدن و گناه کردن باهر وسیله ای ممنوع می باشد!!!
از مسافرین محترم خواهشمندیم کمربند ایمان وپرهیزکاری خود را در طول پرواز بسته نگه دارند
خلبان پرواز قرآن کریم وتمامی فرشتگان سفر خوشی را به مقصد که همان مغفرت ورضایت خ
بالاخره بیدار شدم. بیدارم کردی. میدونی، درست قبل این خواب زمستونی سرد به خودم، به این دنیا قول داده بودم که بالاخره یه شب از این خواب  بیدار می‌شم. که یه شب دوباره ماه کامل میشه توی آسمون تاریک و پر از دل‌تنگی زندگیم. و اون شب سر رسید.
ادامه مطلب
حتما برای شما هم پیش آمده در سفر با هواپیما، قطار یا کشتی به این اندیشیده
باشید که در مقصد با وجود خودروی شخصی چه میزان می شود آسایش داشت و چقدر تردد در سطح
شهر مقصد راحت می شود ولی همیشه برایمان مقدور نیست که خودروی شخصیمان را با خود
به شهر مقصد ببریم؛ در چنین شرایطی بهترین گزینه اجاره ماشین است. با خیال راحت و
بدون آسیب به خودروی خودمان در قسمت بار یا دغدغه زمان بندی در سفر می توان در شهر
مقصد خودرویی در اختیار داشت و یکی از موجبات آسایش را د
بالاخره با مقابله با تموم انرژی منفی های دیگران و مشکلات دوری من تونستم برم دانشگاه..اونم چه رشته ای..ادبیات..بجای ادبیات میشه گفت:فرهنگ،آرامش،ادب،عشق،عشق و عشق...من عاشقشم..الان دو ماه و بیست روز میگذره و من هر روز عاشق تر میشم..درسا برام سخت نیست و چقد خوبه که دنبال علاقت بری..بعد چهار سال..❤
بعد از دو هفته بالاخره اینترنت وصل شد ... 
چقدر این دو هفته بهمون سخت گذشت 
ب خصوص فری لنسرها ...
وضعیت بدی رو تجربه کردیم 
امیدوارم که از این روزها تجربه گرفته باشیم 
تا بتونیم مقاوم تر باشیم 

امیدوارم زندگی واستون به بهترین شکل پیش بره ♥ 

هاب وسیله ای است که صرفا دستگاه ها را در بستر شبکه به هم متصل می کند. سوئیج تمامی وظایف هاب را انجام داده و علاوه بر آن ویژگی های مهم تر و بیشتری دارد.
هاب ها توانایی تفکیک آدرس های ورودی و خروجی را ندارند و نمی توانند پیام های دریافتی را برای عضو مشخص از شبکه ارسال کنند.به همین دلیل بسته های دریافتی از یک پورت به تمام پورت های موجود ارسال میشود.
سوئیج بهطور ذاتی همان کار هاب را انجام میدهد با این تفاوت خوب که می تواند بین رایانه های مختلف در ش
دیشب برای ارسال بار به فرودگاه رفتم. جایی در فاصله یک کیلومتری ساختمان‌های اصلی فرودگاه. یک انبار بزرگ است که بالای درش نوشته «قسمت بار» و کنارش چند غرفه که هرکدام نماینده شرکت‌های حمل بار هستند. در محوطه‌اش راه رفتم. همه چیز پیدا می‌شد. کتاب، لباس، خوراکی، لوازم شخصی و کلی جعبه عظیم که نمی‌دانستی تویشان چیست.دو سه تا جنازه هم همانجا بود. توی جعبه‌هایی بزرگتر و درازتر که رویشان نوشته بودند «فلانِ فلانی». اطرافش چند مرد گریه می‌کردند و م
شاید برایتان عجیب باشد چون برای خودم هم عجیب بود امّا از دو سه هفته قبل رفتن مدام فکر می‌کردم که ممکن است در این سفر بمیرم. اینکه این ترس عجیب و بی‌معنی از کجا به دلم راه پیدا کرده بود بماند، امّا رهایم نکرد تا وقتی که هوا تاریک شد و بالاخره خستگی‌ام در رفت و چمدانم را سامان دادم و دوش گرفتم و با شکم سیر از هتلم در پاریس زدم بیرون. سالم به مقصد رسیده بودم، شب روشنی بود، باران لطیفی می‌آمد، پیاده‌رو به کلاژی از برگ‌های زرد خیس تبدیل بود
آغاز همه ی آغاز ها اوست و پایان همه ی پایان ها او
بر این گنبد کبود تنها شاید ما چون نقطه ای بدرخشیم و خاموش شویم که آن درخشش هم به اراده ی اوست
چه بسیار انسان هایی که در تاریکی آمدند و در تاریکی رفتند 
و چه بسیار کسانی که آمدنشان انفجار نور بود و بعد سال ها رفتن هنوز جایشان نورانی است
حسرت زمانی است که نه آمدنمان نور داشته باشد نه بودنمان و نه رفتنمان
گویی که هرگز نبوده ایم
زمانی اینگونه می شود که تنها به زندگی حیوانی بسنده کنیم و نه بندگی بدانی
در باغ عموم همه چی طبیعی است یعنی غذایی هم که میخورید از خود اونجا بدست اومده ما هم داریم میریم تو باقالی ها! یعنی باقالی هارا می چینیم و بعا اونارا میفروشیم .خب بالاخره تموم شد من و داداشم و دوستم میریم خونه تا اون باقالی ها و دست آورده مون را بسته بسته کنیم و بفروشیم یعنی اون ها را که تقسیم بندی کردیم بعد میریم کنار خیابون اونا را میفروشیم ولی همه چی مطابق میلمون پیش نرفت بعنب خریدار کم بود و ما قیمتو ارزون تر کردیم ولی به هر حال پول در آوردیم
این روز ها فقط فرندز میبینم و هیچ کاردوستداشتنی دیگری نمیکنم . با هیچ کس هم حرف نمیزنم .کسی در مغزم دائم ملالت را زمزمه میکند. همه چیز ساکت و کند است . رنگ گرگ و میش هوا در مه .انگاری دنیا برای دیدن،شفافیت لازم را ندارد. چشم های ضعیف من هم که در این گرگ و میش که از بخت خوبش مه الود هم شده شانسی برای دیدن جزئیات ندارند. برای درک شرایط محتاج همه ی حواسم. باید همه دوبرابر شوند تا بتوانم مثل یک انسان عادی قدم بردارم. سرما انگیزه ها را خاموش کرده و اشت
آغاز همه ی آغاز ها اوست و پایان همه ی پایان ها او
بر این گنبد کبود تنها شاید ما چون نقطه ای بدرخشیم و خاموش شویم که آن درخشش هم به اراده ی اوست
چه بسیار انسان هایی که در تاریکی آمدند و در تاریکی رفتند 
و چه بسیار کسانی که آمدنشان انفجار نور بود و بعد سال ها رفتن هنوز جایشان نورانی است
حسرت زمانی است که نه آمدنمان نور داشته باشد نه بودنمان و نه رفتنمان
گویی که هرگز نبوده ایم
زمانی اینگونه می شود که تنها به زندگی حیوانی بسنده کنیم و نه بندگی بدانی
نبشی پلاستیکی بسته بندی ، نبشی بسته بندی گوجه صادراتی ، نبشی پلاستیکی بسته بندی گوجه صادراتی ، نبشی بسته بندی میوه ، نبشی پلاستیکی کاشی ، نبشی بسته بندی گیلاس

تولیدات گوجه فرنگی و صادرات آن از دیر باز در کشور ما مورد توجه تولید کنندگان عزیز بوده است.
ارسال و بسته بندی گوجه فرنگی مستلزم بسته هایی محکم  و پالت بندی قوی بوده که محصول به خوبی تا بازار و یا تا گمرک و نهایتا بازار مقصد به خوبی تازه و سرسبز بماند. از این رو شرکت تی تاک اقدام به تولید
شاید برایتان عجیب باشد چون برای خودم هم عجیب بود امّا از دو سه هفته قبل رفتن مدام فکر می‌کردم که ممکن است در این سفر بمیرم. اینکه این ترس عجیب و بی‌معنی از کجا به دلم راه پیدا کرده بود بماند، امّا رهایم نکرد تا وقتی که هوا تاریک شد و بالاخره خستگی‌ام در رفت و چمدانم را سامان دادم و دوش گرفتم و با لباس‌های تمیز و شکم سیر از هتلم در پاریس زدم بیرون. سالم به مقصد رسیده بودم، شب روشنی بود، باران لطیفی می‌آمد، پیاده‌رو به کلاژی از برگ‌های ز
سلام .
بالاخره تموم شد. اولین مرحله جدی زندگیم تموم شد .
 این تموم شد واسه کنکور فنی نظام جدید هست که میگم به خوبی تموم شد و توی دانشگاه ارم شیراز برگزار شد و ایشالا نتیجه خوبی هم داره.
و یه عذر خواهی میکنم برای اینکه این مدت نبودم . با عرض پوزش.در خدمت تون هستم ممنون میشم همراهی کنید .
در صادرات موفق میوه و سبریجات و به طور کلی مواد غذایی لازم است ملزومات مهمی به بهترین وجه از کشور مبدا تا رسیدن محصول به کشور مقصد رعایت شود.برای صادرات میوه بهداشت میوه ، ایمنی مواد غذایی ، برچسب زدن و الزامات درجه کیفیت از یک کشور به کشور دیگر متفاوت است است ، بنابراین شما باید الزامات کشور مقصد خود را رعایت کنید. برخی از محصولات تازه باید نیازهای اضافی را برآورده سازند. ما یک فرایند مرحله به مرحله ایجاد کرده ایم تا بتوانید ببینید چه چیزی
بعد از نوشتن پست قبلی پاشدم و کارامو انجام دادم :|پسر رو گذاشتم تو کریرش و گذاشتمش جلو در حموم و رفتم پتو رو شستم 
همشم میخندید :/ پتو شستن خنده داره مگه ؟:))
بعدشم شستن ظرفا 
نزدیکای ساعت دوازده بود که همسر بیدار شد معلوم بود پست قبلیمو خونده -___-
اومد گفت بیا بریم پارک نزدیک خونه ! من قبول نمیکردم چون هم دیروقت بود هم وقت خواب پسر
اما بالاخره قبول کردم ولی مقصد عوض شد وکلی پیاده روی کردیم پسرم گذاشتیم تو کالسکه دنبال خودمون کشوندیمش:))
یه چیزی خو
دستگاه بسته بندی خمیربازی ، دستگاه بسته بندی خمیر بازی خمیر فوندانت ، دستگاه بسته بندی تنباکو ، دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی ، دستگاه بسته بندی گل رس بهداشتی از پر فروش ترین ماشین آلات بسته بندی صنایع ماشین سازی مسائلی می باشند طرز عملکرد این دستگاه ها یکسان است و تفاوت اصلی آن ها در سرعت بسته بندی و ابعاد محصول می باشد.
بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار نزدیک به شما عزیزان پیشنهاد می کنم با تماس با ما در امر باربری واسباب کشی منازل متخصص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه جهیزیه عروس مبلمان بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل بسته بندی تخت خواب بسته بندی یخچال فریزر بسته بندی لوازم شرکت های بزرگ بسته بندی اثاثیه منزل و اثاثیه آشپز خانه بسته بندی لوازم منزل اداری و تجاری حمل آسان باربری اتوبار منطقه الهیه تهران {22701958}✔↩✔
بسته آموزشی جفت روحی
بسته آموزشی جفت روحی (مشترک بین آقایان و بانوان) در این بسته آموزشی استاد مهران موللی نحوه یافتن نیمه گمشده تان را از طریق متافیزیک به شما آموزش می دهد . جفت روحی کیست؟ جفت روحی فردی است (از جنس مخالف شما) که بیشترین ارتباط و هماهنگی روحی وذهنی را باشما دارد و انسان فقط یک جفت ...
دریافت فایل
بسم الله
قطار عمر لحظه ای از حرکت باز نمی ایستد و تا آنسوی کلمات و معنایی پیش خواهد رفت . 
این ما مسافران سواره بر قطار هستیم که هر یک در ایستگاهی مرکب را به مقصد وصل ترک میکنیم . 
آنها که شوق وصال بی تابشان کرده سر مست از نزدیکی ایستگاه مقصد و آنها که دارایی خود را در مبدا جا گذاشته اند و با فراموشی و دست خالی راهی شدند در اضطراب و دلهره چه خواهد شد ترس را هجی میکنند . 
خوشا انانکه برای رسیدن به وصل و مقصد دلدار خویش پرواز را به حرکت با قطار ترجیح

هاب
هاب وسیله‌ای است که چندین رایانه را در یک شبکه‌ی محلی به یکدیگر متصل می‌کند. هر یک از اطلاعاتی که در شبکه رد و بدل می‌شود، به تمام پورت‌های هاب که سوی دیگر آن وسیله‌ای دیگر قرار دارد، ارسال می‌شود.
هاب‌ها توانایی تفکیک آدرس‌های ورودی و خروجی را نداشته و نمی‌توانند پیام‌های دریافتی را برای عضو مشخصی از شبکه ارسال کنند، از این‌رو بسته‌های دریافتی از یک پورت به تمام پورت‌های موجود ارسال می‌شود
برای مثال
بالاخره بدترین مربی تاریخ فوتبال ایران رفت. یک مربی صد در صد دفاعی!!! هیچ وقت جلوی هیچ تیم بزرگی نتونست با افتخار بازی کنه. فقط و فقط دفاع محض. امیدوارم تیم رو بدن دست برانکو تا یه سر و سامانی به این کشتی به گل نشسته کی روش بده. قبلا اینجا در مورد مقایسه کیروش و برانکو نوشته بودم.
باورم نمی‌شود. از زمانی که به یاد دارم همیشه تنها کاری که می‌دانستم قرار است انجام دهم درس خواندن بود. ۱۲ سال مدرسه و ۶ سال دانشگاه بالاخره تمام شد، البته با اغماض. هنوز قول آخر و پایان‌نامه مانده.
قسمت سخت ماجرا اینجاست که بعد از این نمی‌دانم قرار است چه بکنم. بعد از این تصمیم با من است و من هم که آدم فرار کردن از تصمیم‌های بزرگ
پ.ن: انتخاب عنوان را هم باید به چالش ها اضافه کنم
دیگه فکر نمی کنم اسمانم!
شاید یه چیزی  یه جای دورافتاده ته ته اسمون ها ...
یه جای دور خییییلی دور   به اندازه 9 میلیارد سال نوری دور از تو....
یه جای فراموش شده ....
یه جای گمشده ...
کاش هیچ وقت پیدا نمیشدم!
کاش هیچ وقت پیدام نمیکردی!
اما از حالا به بعد
ایکاروس  ی روایت میکند قصه ی انچه گذشت و میگذرد!!

باربری سراج | باربری قیطریه |باربری آرژانتین
اتوبار و باربری سراج با سال‌ها سابقه در حمل بار و اسباب کشی و با بهره‌گیری از کارکنانی ماهر و آموزش دیده و رانندگانی با سابقه و خوش اخلاق، خدمات خود را به همشهریان عزیز ساکن سراج و مناطق اطراف ارائه می‌دهد.
ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری سراج | باربورد
اتوبار و باربری سراج برای باربری و حمل و نقل اثاثیه از نیسان‌بار، خاور،وانت‌بار و کامیون بهره گرفته و به صورت کامل موکت کاری کرده است
به نام نزدیک ترین دوست...
دوستی داشتم بسیار صمیمی..
روز ها؛ زنگ ورزش به جای فوتبال و اینها... با هم صحبت میکردیم، گپ و گفتی واقعا دوستانه... از صحبت کردن با او لذت می بردم...
به خاطر او روز ها به #مدرسه می آمدم!...هرگاه که حوصله ام از درس سر می رفت به امید او ادامه میدادم...شبم را به امید او صبح میکردم...اصلا یک لحظه هم نمی توانستم فکر نبودنش را حتی تصور کنم...
تا آنکه... نمی دانم چه شد... من چند روزی سراغش را نگرفتم... بین خودمان بماند از او غافل شدم... نمی فهمم
به نام نزدیک ترین دوست...

دوستی داشتم بسیار صمیمی..
روز ها؛ زنگ ورزش به جای فوتبال و اینها... با هم صحبت میکردیم، گپ و گفتی واقعا دوستانه... از صحبت کردن با او لذت می بردم...
به خاطر او روز ها به #مدرسه می آمدم!...هرگاه که حوصله ام از درس سر می رفت به امید او ادامه میدادم...شبم را به امید او صبح میکردم...اصلا یک لحظه هم نمی توانستم فکر نبودنش را حتی تصور کنم...
تا آنکه... نمی دانم چه شد... من چند روزی سراغش را نگرفتم... بین خودمان بماند از او غافل شدم... نمی فه
در 120 کیلومتری شیراز؛ در ناحیه‌ای خوش آب‌وهوا به نام کام فیروز، تنگی موسوم به بستانک قرار دارد که به بهشت گمشده معروف است.
بهشت گمشده 1740 متر از سطح دریا فاصله دارد و در منطقه‌ای با وسعت 20000 هکتار واقع‌شده است.
تنگ کوهستانی دارای پوششی جنگلی است و زمستان‌های بسیار سردش با بارش برف و یخبندان همراه است.
این منطقه حفاظت‌شده در حوزه آبخیز رود کر قرار دارد.
توپوگرافی منطقه در کنار ارتباط جاده‌ای با تخت جمشید و نقش رستم و پاسارگاد و همچنین چشم
ترجمه متن برای انتقال دانش از زبانی به زبان دیگر یک فرآیند رایج است. انتقال مفهومی که نویسنده  در نظر داشته است از زبان مبداء به زبان مقصد نیازمند شناخت کافی از هر دو زبان است. آشنایی با بن واژه ها، دستور زبان مبدا و مقصد، به‌کارگیری علائم نگارشی، ویژگی‌های متن اولیه با توجه به دانش تخصصی آن، انتقال جزئیات از متن مبدا به متن مقصد، همه و همه نکاتی است که می‌تواند حاصل کار ترجمه یا ویرایش را از دید کیفی بهبود ببخشد.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
چشمام بالاخره همراه با اسمون بارونی رشت بارید...
خیلی وقت بود توی گلوم یه بغض سنگین گیر کرده بود 
نمی ترکید و هی بزرگتر میشد و به قلبم فشار میاورد ...
ترکید...بالاخره ترکید...
دوست ندارم اشکم بند بیاد...
دوست دارم همین طور ادامه پیدا کنه تا همه چی رو بشوره ببره.
...
+وقتی دلم میگیره صدای گیتارم خیلی دلنواز میشه برام...
سرمربی پرسپولیس که صحبت های زیادی مبنی بر احتمال جدایی اش از این تیم به گوش می رسد از سوی همکاران خود در کشور آلمان دعوت شده است تا به مونیخ رفته و دیداری را با آنها داشته باشد.
وی اقامت 6 روزه ای در این کشور خواهد داشت و سپس به واراژدین کرواسی باز می گردد تا تکلیف نهایی خود را برای فصل آینده بگیرد.
       گاه  تنهایی ، صورتش را به پسِ پنجره میچسبانید...
_مکان ثبت عکس: ماشین!
نزدیکی سال جدید و تکاپوی مردم دلیل آن میشود که پایت را که از خانه بیرون میگذاری ، تا مقصد ، مورچه وار بروی.. و بعداز چنددقیقه توقف ، ماشین بالاخره یک قدمی حرکت کند...
نگاه کردن به چراغهای رنگ رنگی ، رفت و آمد مردم ، همهمه ی بازار ،رستورانهای شلوغ و ...سرحال و با نشاطت میکند و برای دقایقی دلیل بیرون آمدنت یادت میرود...
به مقصد میرسی و باز هم سوارشدن به آسانسور همیشگی و همراهی
باربری شریعتی 
باربری شریعتی در تهران
باربری شریعتی در تهران بزرگ ترین و معتبرترین باربری در شریعتی می باشد . اتوبار شریعتی که تمام وقت در خدمت شما می باشیم و بارهایتان را به موقع و با امنیت بالا به مقصد می رسانیم. با بهترین بسته بندی ها و با روش ها و شیوه هایی بسیار ایمن و با کارگرانی بسیار ماهر و خوش مشرب جابجا می نماییم.کارگران باربری منطقه شریعتی با کارگران خانم و آقا تمام وقت در خدمتتان می باشیم و بارها و اثاثیه های شما را به تمام منا
شرکت باربری سپند بار بیش از یک دهه در حال فعالیت است. پرسنل این شرکت بالغ بر ۲۰۰نفر است که امور باربری تهران به مقصد ایران را برنامه‌ریزی و مدیریت می‌کنند. شرکت باربری تهران به خوی سپند بار آماده است هرگونه خدمات باربری را از تهران به مقصد خوی انجام دهد. با توجه به اینکه […] حمل بار و باربری تهران به خوی
منبع : سپند بار
دستگاه بسته بندی مرغ توانایی بسته بندی مرغ گرم و مرغ منجمد هم به صورت کامل و هم تکه شده را دارد و در مدل های سلفون از زیر و سلفون از بالا ساخته می شود بسته بندی محصولات بدون ایجاد ضایعات از محصول و سلفون یکی از مزایای مهم این ماشین بسته بندی می باشد. این دستگاه بسته بندی مرغ به گونه ای است که انواع سلفون ها در آن قابل استفاده می باشند.
دوران دبیرستان یه معلم داشتیم (مرد بود.) که همیشه یه مصراع از یه شعر رو می خوند.مصراعش این بود:
"او می رود دامن کشان"
همیشه هم فقط همین مصراع رو میخوند و ما هم همیشه منتظر بودیم که ادامه ی این مصراع رو بخونه ولی نمی خوند.تا این که امروز توی یکی از کانال های تلگرام این مصراع و ادامه اش رو خوندم.خلاصه این که بالاخره ادامه ی شعر رو فهمیدم. :)
شعرش اینه:

او می رود دامن کشان ؛
من زهرِ تنهایی چِشان ...
دیگر مپرس از من نشان ،
کز دل
نشانم می رود ...

اون موقع
هیچوقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید که ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید. شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح ... با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود. گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند. گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. برخی وقت ها ما آدم هایی را دوست د
توانایی ردیابی دستگاه گمشده با Find My iPhone زمان زیادی برای دستگاه‌ های اپل قابل انجام بود. حالا با iOS 13 و macOS Catalina، شرکت اپل این پلتفرم را به Find My App تغییر نام داده است. Find My App همچنین با برنامه Find My Friends ادغام نموده که به شما اجازه می‌دهد تا دوستان و دستگاه‌های خود را در یک مکان ردیابی کنید. Find My App جدید حالا به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه‌ های خود را حتی در زمان آفلاین بودن نیز ردیابی کنید.

یکی از مشکلاتی که با محصولات اپل وجود داشت عدم توانایی ر
توانایی ردیابی دستگاه گمشده با Find My iPhone زمان زیادی برای دستگاه‌ های اپل قابل انجام بود. حالا با iOS 13 و macOS Catalina، شرکت اپل این پلتفرم را به Find My App تغییر نام داده است. Find My App همچنین با برنامه Find My Friends ادغام نموده که به شما اجازه می‌ دهد تا دوستان و دستگاه‌ های خود را در یک مکان ردیابی کنید. Find My App جدید حالا به شما اجازه می‌ دهد تا دستگاه‌ های خود را حتی در زمان آفلاین بودن نیز ردیابی کنید.

یکی از مشکلاتی که با محصولات اپل وجود داشت عدم توانایی

_قیصر امین پور 

_قیصر امین پور 

_قیصر امین پور 

باربری فدک | باربری قیطریه | استعلام قیمت باربری

باربری فدک در تهران | باربری آرژانتین

اتوبار و باربری فدک برای باربری و حمل و نقل اثاثیه از نیسان‌بار، خاور،وانت‌بار و کامیون بهره گرفته و به صورت کامل موکت کاری کرده است. اتوبار و باربری فدک قیمت باربری خود را براساس چند پارامتر از قبیل مسافت مبدا تا مقصد، طبقه مبدا، طبقه مقصد، تعداد کارکنان، تعداد بار، نوع بار، ترافیک، بسته‌بندی و ... محاسبه می کند. باربری فدک

اتوبار و باربری فدک تمام

ارسال و بسته بندی گوجه فرنگی مستلزم بسته هایی محکم  و پالت بندی قوی بوده که محصول به خوبی تا بازار و یا تا گمرک و نهایتا بازار مقصد به خوبی تازه و سرسبز بماند. از این رو شرکت تی تاک اقدام به تولید
نبشی پلاستیکی بسته بندی، خرید نبشی پلاستیکی، نبشی پلاستیکی کاشی، نبشی پلی اتیلن، نبشی کارتنی ، نبشی مقوایی ، نبشی پلاستیکی 
فروشگاه تی تاک تولید کننده انواع نبشی بسته  بندی ( نبشی مقوایی - نبشی پلاستیکی 
مناسب برای بسته بندی میوه - پالت - سنگ و ....

برای مشاوره و خرید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۹ می توانید با مهندس محسنی-مدیر بخش فروش تماس بگیرید 
۰۹۱۲۰۵۷۸۹۱۶
۰۹۱۳۷۰۲۸۱۹۶
و یا پیامک بگذارید 
۰۹۳۵۶۹۷۰۲۵۹
بهم نخندید ولی بالاخره فردا میخوام برم سراغ اداره ثبت شرکتها
یعنی همه اون انتخاب اسم و ... قبل ازهرگونه اقدام لازم بود
جو گیر شده بودم :دی
و خبر خوب این که امروز بالاخره بعد از ماهها انتظار حق الزحمه طرح پژوهشی ام واریز شد (حالا انگار چقدر هست)
و مهمترین امتیازش همینه که فردا که برم پیگیر بشم احتمالا باید برای ده تا جا فیش واریز کنم
و حداقل خیالم راحته که ی مبلغی تو حسابم هست برای این کارها

سرعت عمل باربری شیخ بهایی
آنچه که باربری شیخ بهایی ما در آن تخصص دارد سرعت عمل است. پس از اولین تماس شما پرسنل ما حداکثر 30 دقیقه طول میکشد تا در محل شما حاضر شوند. کارگرانی ماهر که اسباب کشی ها را در کمترین زمان ممکن انجام می رسانیم. بارها را با برترین بسته بندی ها و سلامت و بدون نقص به مقصد می رسانیم. باربری شیخ بهایی که با سرعت عمل فوق العاده بارهایتان را جابجا می نماییم. تمام وقت با شما هستیم. باربری شیخ بهایی و بارهایتان را سلامت با کاد
دستگاه بسته بندی تنباکو جهت بسته بندی انواع توتون ، تنباکو ، تنباکو میوه ای و… قابل استفاده می شود. قبل از نبودن تکنولوژی بسته بندی تنباکو به صورت اتوماتیک ، این محصول توسط پرکن های دستی پر می شد و با یک سلفون به دور آن در انتهای ماشین های بسته بندی افقی قرار می گرفت و بسته بندی می شد. سپس ماشین سازی مسائلی اصفهان با گروه خود تصمیم به ساخت ماشین بسته بندی تنباکو به صورت اتوماتیک گرفت و این دستگاه بسته بندی را با بهترین کیفیت تولید نمود و به دس
باید بنویسم، اما از چه؟ فکرها زیادتر از آنند که بشود در اصطبلی آرام مشغول نشخوار و استراحت نگاهشان داشت. رام کردن فکر شاید حتی از نشستن روی یک اسب وحشی سخت‌تر باشد، کسی چه می‌داند؟
به فرض هم که نشستی، چند دقیقه دوام می‌آوری؟
سوال اینجاست، دوام برای چه هدفی؟ می‌گوید تا به مقصد برسی.  سوار اسب وحشی شدی و راه افتادی، تا کجای راه می‌توانی مطمئن برانی؟ چه فرقی می‌کند، مهم سوار شدن و دست و پنجه نرم‌کردن است. بلی، شاید، اما نه تا آخر عمر، هان؟ ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها